• Я здоров’я збережу – сам собі допоможу

Я здоров’я збережу – сам собі допоможу Я здоров’я збережу – сам собі допоможу Я здоров’я збережу – сам собі допоможу Я здоров’я збережу – сам собі допоможу Я здоров’я збережу – сам собі допоможу

Всі діти люблять веселі ігри та конкурси. Спортивна активність на свіжому повітрі – запорука загартування та зміцнення здоров’я.

Працівники бібліотеки-філії №2, разом зі шкільною бібліотекаркою Іриною Співак, підготували для читачів − першокласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №13 спорт-тайм «Я здоров’я збережу – сам собі допоможу».

Бібліотекарка Олена Буяненко ознайомила присутніх з літературою про значення спорту та фізкультури в житті людини. На малечу чекали загадки, цікаві завдання і рухливі ігри. Дві команди «Котигорошко» та «Барвінок» весело позмагалися у спортивних естафетах: «Передай м’яч над головою», «Біг змійкою», «Пролізь крізь обруч», «Пройди по дощечці».

Всі учасники заходу отримали величезний заряд бадьорості та позитивні емоції. Діти подякували бібліотекарям за цікаво та корисно проведений час, а бібліотекарі побажали дітлахам зміцнити здоров’яі гарно відпочити влітку.

Світлhttp://biblioteka.com.ua/uploads/posts/2023-05/medium/1685518270_img_20230530_ана Линник.