• Вокальний ансамбль «Берегиня» бібліотеки-філії-клубу с.Гайок

  Вокальний ансамбль «Берегиня» бібліотеки-філії-клубу с.Гайок Вокальний ансамбль «Берегиня» бібліотеки-філії-клубу с.Гайок Вокальний ансамбль «Берегиня» бібліотеки-філії-клубу с.Гайок Вокальний ансамбль «Берегиня» бібліотеки-філії-клубу с.Гайок

  Під блакиттю бездонного неба, серед стиглих пшеничних ланів розкинулося мальовниче село Гайок. Тут вирощують хліб, виховують патріотів, допомагають воїнам наблизити Перемогу. Та замало цього для щирої української душі. Саме тому два крила – пісня і праця – стали символом непосидючих та невтомних трударів. У біді й у радості вони завжди разом. У складний для нашої країни час, 18 травня 2014 року, поціновувачі української пісні об’єднались у колектив із символічною назвою «Берегиня».

  Патріотичні, журливі й жартівливі твори звучать у виконанні ансамблю «Берегиня». Учасники колективу – активні читачі бібліотеки − різного віку, різних професій, але всіх їхоб’єднує любов до рідної України, любов до української пісні, любов до рідної мови. У репертуарі ансамблю понад 100 пісень. Серед них: українські народні, авторські твори, колядки, щедрівки, козацькі та купальські пісні. «Молитва за Україну» та «Пісня про Гайок» на слова Тетяни Строкач, музика Ольги Кириченко − одні з перших пісень, які «Берегиня» виконала на святкуванні Дня села Гайок.

  Колектив «Берегиня» брав участь у заходах книгозбірні; мистецьких заходах громади; районному фестивалі колядок, щедрівок та новорічних пісень «В нічку різдвяну колядка дзвенить»; районному фестивалі вокальних та хорових колективів «На великдень сонце грає та заспівує наш край»; фестивалі козацької пісні «Козацькій славі жити у віках». Ансамбль є лауреатом фестивалю вокально-хорової музики «Білоцерківська тоніка» 2023р.

  Вокальний ансамбль «Берегиня» налічує 9 учасників. Керівник Людмила Волкова – бібліотекар бібліотеки-філії-клубу села Гайок КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше