• З Україною в серці

З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці

23 травня – День героїв України. Свято встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та військових ЗСУ, які боронять свободу у повномасштабній російсько-українській війні.

На знак пам’яті патріотів України працівники філії №3 для читачів − учнів 8-А класу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 (вчитель історії Алла Павленко) підготували патріотичну годину «З Україною в серці». Діти дізналися історію свята, переглянули відео «День героїв».

Цікавими були окремі історії військових, які стали на захист України після широкомасштабного вторгнення російської федерації. Честь і слава тим, хто береже нашу незалежність.

Біля ілюстрованої книжкової викладки «Україна – нація героїв» завідувачка бібліотекою Ксенія Гнуда провела перегляд-вшанування, більш детально познайомила дітей з подіями та людьми, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

Наталія Добровольська.