• Щоб не згасла свічка пам‘яті

  2005 рік - рік 60-річчя Великої Перемоги. У бібліотеках міста поводяться заходи по популяризації літератури про Велику Вітчизняну війну: організовуються книжкові виставки “Честь і слава солдатам Перемоги”, бібліографічні огляди: “І переміг, і вистояв солдат”, “Фронтовими дорогами”, “Бібліотечка мемуарів”, зустрічі з ветеранами “Вклонімося героям”, години мужності “Подвиг ваш – безсмертний”, години поезії “Яке величне слово – Перемога”.
  Головний бібліотекар методвідділу З.М.Подовиннікова склала рекомендаційний покажчик “Щоб не згасла свічка пам'яті (Біла Церква у 1941-1944 рр.)”. До покажчика включено джерела 1960-2004 рр., які висвітлюють історію Білої Церкви у роки Великої Вітчизняної війни: початок війни, роки окупації, партизанський та підпільний рух на території міста, визволення від фашистських загарбників, про Героїв Радянського Союзу - уродженців Білої Церкви. В посібнику представлені книги, статті із збірників, періодичних видань, у яких зібрані дані про наше місто в роки Великої Вітчизняної війни. Всього вміщено 250 назв книг, брошур, статей. Покажчик цінний тим, що це перша спроба систематизувати матеріал про події 1941 - 1944 рр. у бібліографічному плані. Матеріал розміщено за 10-ма розділами.
  Покажчик адресований вчителям, студентам, учням, усім, хто цікавиться подіями тих років та історією рідного краю.
  20 квітня о 14-й годині в літературній вітальні центральної бібліотеки відбудеться конкурс читців - декламаторів “Поезія, обпалена війною”. До участі в конкурсі запрошуються учнівська та студентська молодь, самодіяльні митці та всі бажаючі, кого хвилює тема Великої Перемоги.
  Т.Біла, зав, методвідділом ЦБС  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше