• Ми народжені у вишиванці

Ми народжені у вишиванці Ми народжені у вишиванці Ми народжені у вишиванці Ми народжені у вишиванці

Всі ми – українці, а тому з молоком матері нам передалася любов до вишиванки.

19 травня фахівчині книгозбірні №3 завітали на гостину до учнів 1-Б (класовод Валентина Заступець) та 3-В класів (класовод Тетяна Осипенко) Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 на народознавчий етюд «Ми народжені у вишиванці».

Бібліотекарки розповіли школярам звідки взялася вишиванка? Чому її називають національним кодом українців? Яка сорочка вважається найціннішою? Про що розповідають її символи та орнаменти?

Діти із задоволенням переглянули книжкову виставку «Вишила я вишиванку для Олеся і Мар’янки», коментований огляд якої зробили працівники філії.

Юні і завзяті відчайдухи взяли активну участь у конкурсах і розвагах, а саме: «Чарівний віночок», «Чи вишивали білим по білому», «Льолі». Відбулися і голосні читання творів сучасних авторів збірки «Вишиванка для сонечка».

Насичено, змістовно, яскраво пройшов захід!

Ксенія Гнуда.