• Флешмоб до Дня вишиванки

Флешмоб до Дня вишиванки Флешмоб до Дня вишиванки

З нагоди Дня вишиванки найактивніші користувачі бібліотеки-філії села Вільна Тарасівка взяли участь у флешмобі «Вишиванка – символ українського духу».

Учасники флешмобу вдягли свої вишиванки, щоб у цей складний для держави час, вчергове показати єдність, незламність та красу українського народу.

Вишиванка – це своєрідний унікальний культ українського етносу, із зашифрованими в ньому оберегами, символами, знаннями. Її історія налічує близько тисячі років. Вишита сорочка завжди була, і на разі є, візитною карткою України. Водночас це наш оберіг, символ здоров’я та краси.

У книгозбірні до Дня вишиванки розгорнута книжкова виставка «У вишитій сорочці крізь віки, несе надію Україна», на якій представлені видання, що містять цікаві факти про вишивку та вишиванку.

Бібліотекарка привітала читачів зі святом та побажала бути вільними та незалежними у рідній країні. МИ ЄДИНІ!

Раїса Лисак.