• Хай щастить вам у дорозі!

         Прийшло літо, а з ним і довгоочікувані канікули. Найкращий період для відпочинку, оздоровлення, подорожей. А для того, щоб воно прийшло безпечно, завідувачка бібліотеки для дітей №9 Волинець Катерина Василівна запросила на зустріч з читачами начальника відділення дізнання ВДАІ по обслуговуванню м. Біла Церква Олега Вікторовича Дмитренка. Але охочих послухати про Правила дорожнього руху виявилося наскільки багато, що читальний зал бібліотеки був просто не в змозі розмістити всіх бажаючих. Тому було прийнято рішення провести захід в актовому залі Білоцерківського колегіуму.
         “Хай щастить вам у дорозі” – під таким гаслом пройшла зустріч з  Олегом Дмитренком, який в цікавій і змістовній формі розповів дітям про правила руху на дорозі, про наслідки, які можуть статися, коли правила не виконуються. Розповідь супроводжувалась показом слайдів з аналізом дорожньо-транспортних пригод. “Велосипед, скутер, мотоцикл – щоб ці види транспорту стали вашими друзями, не забувайте про безпеку”, – наголосив Олег Вікторович. Поінформований – значить попереджений. Або, як кажуть у народі, – “береженого Бог береже”.
        
        Ось декілька порад від Олега Дмитренка:
  ·    Виходячи на вулицю, подивись ліворуч. Якщо проїжджа частина вільна, йди. Дійшовши до середини вулиці, подивись праворуч. Якщо машин немає, закінчуй перехід.
  ·    Обирай безпечний шлях, не ходи по проїжджій частині.
  ·    За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.
  ·    У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
  ·    Особи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини на мотоциклі, мопеді або велосипеді, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів.
  ·    Вирушаючи в подорож з батьками на автомобілі, користуйтесь пасками безпеки.
         Тож, виконуючи ці правила, літні канікули принесуть вам тільки радість, цікавий відпочинок, та пізнання чогось нового та корисного.

                          Світлана Могорит, бібліотекар ф. № 9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше