• У світі все починається з мами

  У світі все починається з мами У світі все починається з мами У світі все починається з мами У світі все починається з мами У світі все починається з мами

  У переддень Дня Матері, який в Україні щорічно відзначається у другу неділю травня, літературно-музична вітальня «У світі все починається з мами» зібрала в читальній залі бібліотеки-філії №1 для дітей жителів різних областей України: Донеччини, Херсонщини, Луганщини. Усі вони з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну знайшли прихисток у Білій Церкві.

  Діти з родин ВПО влаштували для своїх мам тепле родинне свято: подарували низку віршів українських літераторів та презентували кілька поетичних творів, авторами яких є їхні матусі. Розчулили мам теплі, ніжні обійми дітей та подаровані ними букети весняних квітів.

  Окрасою свята став виступ юних талантів – учнів школи мистецтв №1 імені Юрія Павленка, які виконали віночок українських пісень – зокрема, «Колискова для мами», «Чорнобривці», «Мамині ласкаві очі», «Козацькому роду нема переводу», «Молитва до Божої Матері». До речі, на святі відбулася прем’єра пісні «Букет для матусі» на слова українсько-грузинської поетеси Белли Кукуладзе, яка наразі проживає в Білій Церкві.

  З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка школи мистецтв №1 ім. Ю.Павленка, депутат Білоцерківської міської ради, Заслужений працівник культури України Леся Крижешевська. Вона побажала присутнім родинного затишку й тепла, миру й перемоги та висловила сподівання, що для сімей, які рятувалися від війни, Біла Церква стане другим домом, наголосивши, що важливо, щоб вони почувалися тут потрібними і в безпеці.

  Пані Ольга Озерян, яка є ініціаторкою й організаторкою літературно-музичного Фестивалю «Моє ім’я – Україна» також долучилася до привітання та охоче вручила подарунки усім учасникам святкового дійства: дітям-читцям віршів та юним артистам.

  Насамкінець заходу у виконанні вокального ансамблю школи мистецтв пролунала пісня «Разом», яка є настільки доречною, адже спонукає триматися вкупі за будь-яких обставин. Бо лише так можна подолати і ворога, і будь-які життєві перешкоди. Зал охоче підспівував виконавцям.

  Свято подарувало всім присутнім гарний настрій та позитивні емоції, чого в буремному сьогоденні так потребують родини, які залишилися без домівки.

   

  Тетяна Качанова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше