• Правда Андрія Кириченка

Правда Андрія Кириченка Правда Андрія Кириченка Правда Андрія Кириченка Правда Андрія Кириченка Правда Андрія Кириченка

Працівники Центральної бібліотеки для дорослих організували і провели творчу зустріч поета-фронтовика Андрія Кириченка з читачами − учнями 9-х класів ліцею «Перша Білоцерківська гімназія».

Андрій Степанович – член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох літературний премій.

З перших днів неоголошеної російсько-української війни офіцер Кириченко у складі 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців брав безпосередню участь у боях з російськими загарбниками та сепаратистами. Нині майор ЗСУ проходить службу в Білоцерківському зональному відділі ВПС.

Враженнями від побаченого і пережитого на війні автор поділився на сторінках своїх поетичних збірок: «От така війна», «Це наша правда», «Гільзи в кишені» і «Крига ангельських крил».

У збірки, окрім віршів про війну та бойових побратимів, увійшли поезії про любов до України й родини, пейзажна та інтимна лірика.

Андрій Кириченко розповів учасникам заходу, що 23 лютого 2022 року вийшла друком його книга прози «Мисливці за градами», презентація якої була призначена на 25 лютого, але завадила війна, книга була презентована лише 13 квітня 2023 року.

Школярі захоплено слухали поезії у виконанні автора, засипали його питаннями про воєнні будні, фронтове братство.

Людмила Чупак.