• Трагедію квітня весь світ пом’ятає

Трагедію квітня весь світ пом’ятає Трагедію квітня весь світ пом’ятає

Ту мирну, теплу, весняну ніч українці не забудуть ніколи. 26 квітня 1986 року о 01 годині 23 хвилини пролунав вибух на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції. У ті хвилини ніхто ще не збагнув, що сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства.

До 37-ї річниці аварії на Чорнобильські АЕС у бібліотеці-філії №4 сімейного читання відбулася година пам’яті «Вічні дзвони подвигу й скорботи».

Бібліотекарки нагадали членкиням клубів «Сузір’я» та «Серпанок» про ті трагічні події. Учасниць заходу вразили документальні відеоматеріали евакуації населення із зони радіаційного зараження і світлини з місця аварії.

Працівниці книгозбірні розповіли про долі учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які ціною свого життя і здоров’я рятували світ від смертельної небезпеки.

Увазі присутніх був запропонований огляд книг, представлених на книжковій виставці «Земля моя кричить від болю».

Учасниці заходу розповідали свої історії, пов’язані з містом Прип’ять та ЧАЕС.

Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишається в душі українського народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Світлана Могорит.