• Історією багатий рідний край

Історією багатий рідний край Історією багатий рідний край

У кожної людини, родини, села, міста є своя цікава історія. Має її і славне місто Біла Церква.

Отже, неповторній Білій Церкві була присвячена зустріч дев’ятикласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №22 із краєзнавцем, працівником відділу інформаційно-краєзнавчої роботи Білоцерківської ЦБС ім. П.Красножона, автором багатьох краєзнавчих публікацій – Анатолієм Бондарем, проведена фахівчинями бібліотеки-філії №2.

Краєзнавець детально зупинився на заснуванні древнього Юр’єва князем Ярославом Мудрим, пригадав міфи і легенди походження назви міста. Учасники зустрічі дізналися про будівництво Білоцерківського замку, татарські набіги і козаччину. Розповідь пана Анатолія не лише ознайомила учнів з дивовижною історією міста, а й змусила подивитися на деякі факти по-новому.

Присутні зацікавилися історією вулиць Білої Церкви, зокрема: Замкової, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Базарної та Гетьманської.

Доповнила розповідь краєзнавча книжкова виставка «Відкрий для себе рідне місто», на якій представлена література про минуле та сьогодення Білої Церкви.

Завідувачка книгозбірнею №2 Світлана Линник закликала підлітків любити свій край, рідну мову, пишатися захисниками, які зберігають незалежність та цілісність держави.

Олена Буяненко.