-
- 21 квітня 2023
-
Я – Земля, і я бажаю жити
22 квітня у світі відзначається День Матері-Землі. Це свято єднання народів у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цього дня проводяться заходи, спрямовані привернути увагу до екологічних проблем нашої землі.
Щоб розповісти про важливість цього свята до учнів 6-А класу (класовод Богославець Н.А) Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії №16 завітали працівники бібліотеки-філії №4 сімейного читання та провели для них екологічну мандрівку «Я – Земля, і я бажаю жити».
Бібліотекарка Світлана Могорит відкрила шестикласникам багато цікавих фактів про Землю та запропонувала взяти участь у грі «Подорожуємо планетою».
Жанна Харченко створила та показала підліткам відео «Як довго розкладається пластик». Усі разом складали прислів’я та приказки про природу.
Цікавою для дітей була презентація «Здолаймо сміттєвого монстра», з якої вони дізналися, як у боротьбі за чистоту довкілля люди з різних куточків світу намагаються використати пластикові відходи і дати їм друге життя. А ще шестикласники завзято розгадували кросворд, проявили еко-мислення під час обміну смс-порадами та із задоволенням погортали сторінки книг екологічної тематики.
На завершення заходу, діти пообіцяли берегти довкілля та намагатися зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.
Світлана Могорит.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!