• Великдень єднає – Україну обіймає

Великдень єднає – Україну обіймає Великдень єднає – Україну обіймає Великдень єднає – Україну обіймає Великдень єднає – Україну обіймає Великдень єднає – Україну обіймає

Напередодні Великодня в бібліотеці-філії №1 для дітей відбулася низка святкових заходів: літературний сніданок «Пасхальний дзвін лунає звідусіль», майстер-клас з виготовлення писанки «Символ життя і краси».
    За сприяння Управління культури і туризму відбувся святковий вернісаж «Великдень єднає – Україну обіймає». На захід завітали юні читачі бібліотеки-філії №1 для дітей та їхні батьки.
    Поетичне привітання лунало від учасниць театрального гуртка «Едельвейс» (керівник Лариса Приходько) Софії Саражинської, Катерини Гудзяк та Анастасії Дзяхар, які прочитали вірші українських поетів про світле свято Великодня.
    Юні актори − читачі бібліотеки: Мирослав Прокопенко та Варвара Юрченко охоче й старанно готувалися до свого дебютного виступу в бібліотечному ляльковому театрі «Казкарик». Діти подарували присутнім лялькову виставу за мотивами віршів Богдана Стельмаха «Котилася писанка».
    Учасникам святкового дійства сподобався виступ Поліни Кабатової, Анжеліки Швень, Марії Дудник − солістів вокального ансамблю «Дитячі мрії» (керівник Ольга Гребінь) Білоцерківської школи мистецтв №6 дитячих духових оркестрів. У їхньому чудовому виконанні звучали пісні «Дощик», «Ми разом», «Країна мрій», які радо слухали та підспівували всі присутні.
    Доповнила музичну палітру гра на флейті учениці Білоцерківської школи мистецтв №6 дитячих духових оркестрів Ірини Дубіної (клас викладача Володимира Зіневича). Вона залюбки виконала подільський народний танець «Кривуляк».
    Юні читайлики наввипередки відповідали на питання вікторини, проявивши неабиякі знання про світле свято Виликодня.
    З натхненням і позитивними емоціями дітлахи долучилися до створення святкової Великодньої листівки. Майстер-клас з її виготовлення радо провела майстриня Наталія Косолап.
    Тетяна Качанова.