• Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній

  Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній

  Чи є щось у світі прекрасніше і радісніше за Великодній світанок? Кожне серце сповнюється любов’ю і вірою, коли на землю сходить цей святковий ранок. Дзвони над містами і селами не дзвенять, а виспівують на весь хрещений світ: «Христос воскрес» – «Воістину воскрес!». І чує земля цю радість та тішиться у весняному розмаї разом із людьми.

  14 квітня фахівчині книгозбірні №3 КЗ БМР Білоцерківської ЦБС ім. П.Красножона завітали до учнів 2-В класу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 (класовод Галина Чувпіліна) на годину духовності та хвилину творчості «Незвичайний день сьогодні – день святковий, Великодній».

  Бібліотекарки розповіли дітям про традиції та звичаї Воскресіння Христового, поділилися великодніми цікавинками, провели голосні читання казки Зірки Мензатюк «Писанка». Юним і допитливим книголюбам була представлена книжкова виставка «Великдень в рідній оселі», коментований огляд якої зробили працівниці філії.

  Корисною для школярів стала інформація про приготування писанок. В Україні це основна прикраса Великоднього свята.

  Не обійшлося і без хвилини творчості. Учасники заходу залюбки прикрасили декоративне яйце з вірою, що свято подарує всім наснагу і здоров’я, цілющу силу любові, добро і злагоду, віру і надію.

  «Христос Воскрес –Воскресне Україна!»

   

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше