• Сміється літо сонечком

            Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої держави – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Цього теплого, сонячного дня працівники бібліотеки для дітей № 1 зігріли теплом свого серця, увагою і ласкою діток центру соціально-психологічної реабілітації “Злагода”, життя яких не схоже на добру казку.
           Олена Андріївна Крищенко провела правову гру “З героями казок по статтях Конвенції ООН про права дитини”. Розумні дитячі оченята з цікавістю слухали запитання бібліотекаря, малювали героїв казок. У читальній залі бібліотеки розміщена виставка дитячих робіт “Хай завжди буде сонце” ЦСПРД “Злагода”.
           Напередодні у “Злагоду” завітали члени клубу здорової родини  “Wellness” . Вони провели благодійну акцію “Сміється літо сонечком” і діти отримали приємні подарунки. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей є одним з найголовніших наших обов`язків.

                Майя Тарасенко, зав. сектором  філіалу №1. 

    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше