• Патріотична година «Сила нескорених»

  Патріотична година «Сила нескорених» Патріотична година «Сила нескорених» Патріотична година «Сила нескорених» Патріотична година «Сила нескорених»

  Звільнення Київщини від російських окупантів навесні 2022 року стало важливою подією для народу України. Це стало свідченням, що українська армія та народ здатні боротися за свою незалежність та територіальну цілісність.

  До річниці визволення Київщини працівники центральної бібліотеки для дітей підготували та провели патріотичну годину «Сила нескорених» для читачів − четвертокласників гімназії-початкової школи №11.

  На початку заходу присутні переглянули відеосюжет «Хроніка подій окупації та визволення Київщини», з якого дізналися, що населені пункти Ірпінь, Буча, Гостомель, стали форпостом Києва – бої у цьому трикутнику тривали цілий місяць. Визволення цих територій стало можливо лише завдяки наполегливості та мужності тисяч військових та добровольців, які боролися проти окупантів та підтримці усіх українців.

  Пам’ять загиблих при визволенні міст і селищ Київщини військових та цивільних українців, які загинули під час окупації, присутні вшанували хвилиною мовчання.

  Родзинкою патріотичної години став уривок із вистави «Я і війна» (режисер О.Болховітіна), яку підготували вихованці театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник» (керівник Тетяна Яковенко). Юні актори розчулили присутніх болючими спогадами дітей, які на собі відчули жахіття війни, розповідями про загиблих, тих, хто вже ніколи не зможе відчути радість життя. Щемлива музика та декламування віршів про силу нескорених і віру в Перемогу створили атмосферу неймовірного відчуття патріотизму та прагнення до мирного щасливого майбутнього.

  Втіленню дитячих мрій і бажань була присвячена оптимістична поетична композиція «І буде мир… І вишні зацвітуть у рідному моєму краї» у виконанні Вероніки Яненко, Єви Ноженко, Влада Зінченка, Миколи Сороки, Єгора Александренка, Богдана Лопуги, Поліни Віпок, Маргарити Бортко, Михайла Майданюка, Артема Губского, Маргарити Кавун та Владислава Гладченка.

  Звільнення Київщини − це тільки початок визволення українських територій з під окупації ворога, і Українапродовжує працювати над тим, щоб повернути відчуття безпеки та стабільності своїм громадянам.

   

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше