• Незламна Київщина

  Незламна Київщина Незламна Київщина Незламна Київщина

  Цього року українці відзначають першу річницю звільнення міст Київської області від російських загарбників. В читальній залі бібліотеки-філії №5 відбулася зустріч читачів з учасником оборони міст Буча та Ірпінь Олександром Карпухно.

  В складі добровольчого формування територіальної громади він та його побратими виконували бойові завдання в містах Приірпіння.

  Олександр в цивільному житті підприємець, а зараз є військовослужбовцем ЗСУ. Він поділився спогадами про воїнів та цивільних людей, які захищали рідний край від російських окупантів. Присутні мали можливість переглянути відео та фото тих подій з особистого архіву гостя.

  Учасники зустрічі ставили питання, говорили про героїзм військових, про життєву позицію, про життя , про мрії , про майбутнє ...

  За рік Незламності України світ побачили багато літературних творів, документальних фільмів, поезій, які є певним літописом сучасної російсько- української війни.

  Працівники бібліотеки розгорнули книжкову виставку-інсталяцію «Київщина вистояла»та підготували перегляд відеоматеріалів про визволення міст Київщини.Час пролетів непомітно, враження неймовірні.

  Майя Боженко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше