• Хай щастю дитини не буде кінця

         1 червня – початок літа, такий довгоочікуваний, такий бажаний. Нарешті воно прийшло. Але 1 червня – це не тільки початок літніх канікул, це перш за все свято – Міжнародний день захисту дітей. Зрання в цей день у бібліотеці для дітей №9 святково і урочисто. У читальній залі лунають пісні, оформлено стенд з дитячими малюнками.  Усі в очікуванні свята. І ось на порозі вони – винуватці сьогоднішнього дня – діти. Це учні 4-А класу ЗОШ № 16 (класний керівник Г.П.Савчук) та вихованці студії “Дошколярик”, яка працює у стінах бібліотеки (керівник О.В.Сітко).
         І свято почалося. Ведучі Ольга Соломаніна та Світлана Могорит поринають разом з маленькими читачами у світ дитинства. Бібліотекарі влаштували для них конкурси, запропонували загадки, у залі панувала дружня, невимушена атмосфера.
         І раптом, ніби з однієї з книг, виринає казковий пірат Маріам і продовження свята переноситься на вулицю. На дитячому майданчику, що неподалік бібліотеки, розгорнулися справжні змагання з перетягування канату та стрибків у мішках. А далі дали волю дитячій фантазії і під час конкурсу малюнку на асфальті біля бібліотеки виросли чудо-квіти та з`явилися казкові персонажі
         Всі діти отримали подарунки, а завідувачка бібліотеки Катерина Волинець побажала їм наснаги, цікаво провести свої канікули і звісно не забувати влітку дорогу до бібліотеки.

  Світлана Могорит, бібліотекар філії №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше