• Вода – життя Планети

Вода – життя Планети Вода – життя Планети

До Всесвітнього дня водних ресурсів у бібліотеці села Вільна Тарасівка відбулася година інформації для юнацтва «Вода – життя Планети».

Присутні з великою зацікавленістю ознайомилися з інформаційним дайджестом «Водні ресурси України».

Бібліотекарка розповіла про значення води в природі та її важливість для всього живого на Землі. Юні екологи дізналися скільки річок протікає через територію України, які з них є найбільшими водними артеріями. Учасники заходу зацікавилися найбільшим прісноводним озером на території нашої держави. Також юні читачі ознайомились з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «Вода – це життя!»

Пані Раїса наголосила на тому, що люди звикли до присутності води в нашому житті, бо вона завжди є у водопровідному крані нашої оселі, на робочому місці, в місцях відпочинку, в лікувальних закладах, в школах тощо. Але потрібно пам’ятати, що водні ресурси не безкінечні, й наше життя залежить від кількості та якості води, тому воду потрібно економити та берегти.

Раїса Лисак.