• Ми вам довірили Вітчизну

Ми вам довірили Вітчизну Ми вам довірили Вітчизну

26 березня Україна святкує День Національної гвардії. Свято було запроваджено 18 березня 2015 року Указом Президента України «Про День Національної гвардії України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці та патріоти.

В цей день вітаємо гвардійців і їхні родини! Бажаємо їм гідно служити народові України, бути вірними присязі, високого професіоналізму, здоров’я та стійкості!

До привітань приєдналися учні ДЗ БПТУ імені Павла Поповича під час патріотичного коду «Ми вам довірили Вітчизну», який для них підготувалита провели бібліотекарі філії №3 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС імені Петра Красножона.

Присутні зацікавлено слухали історію виникнення свята, жваво обговорювали поняття поваги прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку.

Учасники заходу ознайомилися з книжково-ілюстративною викладкою «Україна святкує День Національної гвардії», на якій бібліотечні фахівчині представили матеріали, що висвітлюють тернистий шлях України в боротьбі за незалежність.

Наталія Добровольська.