• Актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство

  Актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство Актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство Актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство Актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство

  27 березня − Міжнародний день театру, тому засідання розмовного клубу «Говорімо українською», яке відбулося у бібліотеці-філії №1 для дітей, було присвячене саме цій темі.

  На театральній гостині «Як стають акторами» вихованці освітнього центру «Диволенд» переконалися, що актор-лялькар − професія значно складніша, ніж просто акторство. Бо якщо на сцену традиційного театру виходить лише актор, то тут виходить ще й лялька. І саме вона «вирішує» яким руслом ітиме вистава.

  Активним учасником театральної гостини був зразковий художній колектив «Театр ляльок «Фантазія» (керівник Катерина Громадська). Гуртківці провели майстер-клас для малечі та показали лялькову виставу «Мишкові гулі».

  Чи кожна людина може стати актором? Щоб грати на сцені, треба мати хист? Як можна розвинути ці вміння? На всі ці питання майстерно і доступно відповіла глядачам керівниця гуртка пані Катерина, яка дала змогу кожному присутньому відчути себе актором-лялькарем.

  З якою радістю і захопленням приміряли дітлахи акторство на себе! Варто було поспостерігати за ними, як вони грають з іграшками, які зосереджені, наслідуючи побачену виставу.

  Катерина Громадська запросила всіх охочих стати акторами лялькового театру центру позашкільної освіти професійного розвитку учнівської молоді «Соняшник». Бо актор-лялькар − професія, яка продовжує дитинство.

   

  Олена Крищенко.

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше