• Великому Кобзарю присвячується

Великому Кобзарю присвячується Великому Кобзарю присвячується Великому Кобзарю присвячується Великому Кобзарю присвячується

Стало вже доброю традицією у бібліотеці-філії №3 відзначати початок весни Шевченківськими березинами.

У переддень народження Пророка фахівчині книгозбірні для юних громадян БЗЗІФН №1провели поетичний марафон «Весна починається з Шевченка».

Учні дізналися багато цікавих, невідомих фактів з біографії великого українського поета та художника, почули розповідь про перебування Кобзаря у нашому місті, пригадали твори, в яких Тарас Шевченко відобразив деякі історичні події, пов’язані з Білоцерківщиною.

Старшокласники також підготувалися до заходу. Вони читали улюблені вірші великого поета, взяли активну участь у вікторині «Чи знаємо ми Кобзаря», прослухали пісні, покладені на слова Т.Шевченка.

Бібліотекарки провели для учасників заходу коментований огляд літератури про життя і творчість генія українського народу, приділивши особливу увагу книзі «Київщина в творчості Т.Г.Шевченка».

Наталія Добровольська.