• Рідної мови велич і краса

Рідної мови велич і краса Рідної мови велич і краса Рідної мови велич і краса

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні його святкують з 2002 року, адже

мова – це історія народу, його світогляд.

Сьогодні фахівці книгозбірні №3 для юних громадян, учнів 9-11 класів БЗ ІФН №1провели мовознавчу мандрівку «Рідної мови велич і краса».

Бібліотекарки ознайомили учнів з історією виникнення свята, провели мовно-літературну вікторину «О, мово рідна, України слава!». Старшокласники мандрували стежинами чарівних країн: Лексикології, Морфології, Словотвору. Зазирнули в найпотаємніші схованки українського слова, пізнали багато нового і корисного. Різноманітні мовленнєві ситуації зробили мандрівку рідною мовою жвавою і захоплюючою.

Захід збагатила і доповнила книжкова виставка та виразне декламування поезій. Завершився він присягою юнаків та юнок у вічній любові до рідного слова, до рідної мови.

Наталія Добровольська.