• Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

  Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях! Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях! Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

  День Героїв Небесної сотні у 2023 році проходить під гаслом «Небесна сотня – перші герої російсько-української війни». З цієї нагоди для дев’ятикласників Білоцерківської гімназії слов’янських мов – початкової школи №1 (Марина Чмир, Ніна Забуга) біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні працівники бібліотеки-філії №1 для дітей провели годину пам’яті «Безстрашних лицарів Свободи єднав борні святий порив».

  Історик, краєзнавець Анатолій Бондар розповів учнямпро події на Євромайдані в 2013-2014 роках, про відвагу студентів, людей, котрі йшли на озброєних «беркутівців», та нагадав про майдани, що передували: «Революцію на граніті» та «Помаранчеву революцію». Пан Анатолій зауважив, що гідність – це про повагу до людини, до нації, а свобода – це дар, за який треба боротися. Наша боротьба за свободу та незалежність триває, ми – нація переможців. Нині роль українців ще цінніша – вони нагадують і пробуджують забуті свободи в самій Європі. Маємо лише один шлях –підтримка та зміцнення ЗСУ, звільнення від російського агресора всієї окупованої території, включно з Донбасом та Кримом, а далі розбудова вільної, демократичної, сильної та квітучої України.

  Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками України! Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше