• Недооцінений урок історії

  Недооцінений урок історії Недооцінений урок історії Недооцінений урок історії Недооцінений урок історії

  В історії кожної держави є події, які назавжди викарбовуються в пам’яті громадян.

  29 січня 2023 року в Україні відзначається 105-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

  Вшановуючи пам’яті загиблих під Крутами, восьмикласники Білоцерківської гімназії – початкової школи №13 разом із бібліотекарями філії №2 занурилися у вир крутянської трагедії під час години пам’яті «Герої Крут та Майдану».

  Бібліотекарка Олена Буяненко познайомила учнів з історичними подіями, які відбулися під Крутами в 1918 році, порівнюючи їх з подіями Майдану 2014 року. Присутні переглянули документальний фільм «Недооцінений урок історії», читали патріотичні вірші, присвячені героям Крут.

  Працівники книгозбірні ознайомили учасників заходу з літературою книжкової виставки «Героїка і трагедія Крут», матеріали якої дають змогу глибше пізнати наше непросте минуле.

  Наприкінці зустрічі юнаки та дівчата вшанували пам’ять тих, хто у 1918 році в бою під Крутами став на захист Української Народної Республіки, а також тих, чий подвиг повторює історію столітньої давнини: Героїв Революції Гідності, Воїнів Небесної Сотні, Героїв ЗСУ, волонтерів та простих людей, яким не байдужа доля Батьківщини.

   

  Світлана Линник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше