• Голокост – біль і жах усього людства

  Голокост – біль і жах усього людства Голокост – біль і жах усього людства Голокост – біль і жах усього людства

  27 січня весь світ вшановує пам’ять загиблих в роки Голокосту – жахливої трагедії, жертвами якої стали близько шести мільйонів євреїв і незліченна кількість представників інших національностей під час Другої світової війни.

  До цієї скорботної дати працівники центральної бібліотеки для дітей підготували та провели годину-реквієм «Голокост – біль і жах усього людства».

  Бібліотекарка Антоніна Даценко розповіла користувачам, що слово «Голокост» перекладається з грецької як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення людей (геноцид) за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу, як неповноцінних, шкідливих.

  Учасники заходу дізналися факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття. Бібліотекарка навела приклади жахів, через які довелося пройти жертвам Аушвіцу, Бухенвальду, Бабиного Яру та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей.

  Під час проведення заходу читачі висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події і щиро співчували загиблим та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами.

  Користувачам була презентована книжкова виставка «Голокост – трагедія ХХ століття», на якій представлена історична література, художні твори та краєзнавчі матеріали про ці страшні події.

  Наприкінці заходу присутні запалили свічки, схилили голови у скорботі за невинно розстріляними та спочиваючими у безіменних могилах.

  Пам’ятаймо минуле та шануймо пам’ять усіх жертв геноциду.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше