• Нове у пенсійному законодавстві

Нове у пенсійному законодавстві Нове у пенсійному законодавстві

Наприкінці січня у бібліотеці-філії №2 відбулася година правового інформування «Нове у пенсійному законодавстві для членів клубів «Зарічани» та «Любисток»  Академії пенсіонерів». На захід завітали фахівці головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Оксана Павлівна Бурімська, начальник відділу обслуговування громадян №3 міста Біла Церква, відповіла на запитання про види пенсій, умови і порядок призначення пенсії за віком та за вислугу років, перерахунки пенсії у 2022-2023 роках.

Катерина Анатоліївна Драбинко, головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій №1 міста Біла Церква, надала вичерпний перелік необхідних документів, що подаються для призначення пенсії та звернула увагу присутніх на питання коректного оформлення записів у документах. Катерина Анатоліївна докладніше зупинилася на питаннях нарахувань та виплат пільг і субсидій.

Під час діалогу, а саме в такому форматі відбувалася зустріч, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на питання, що їх турбували.

Олена Буяненко.