• До 66-річчя Великої Перемоги

      Летять у вічність роки. Та скільки б їх не минуло,  не зітруться у людській пам’яті імена тих, хто приніс Велику Перемогу на нашу землю, віддав своє життя за мирне безхмарне небо і увійшов у безсмертя.
      Пам’ять... Не старіє вона з роками. Зникли фронти, затихли бої та приходять вони у неспокійні сни фронтовиків, які знову і знову йдуть пліч-о-пліч з бойовими побратимами у бій, захищаючи рідну землю від ворога. 
      Час невблаганний і все менше ветеранів війни залишається серед нас. Та теплі, дружні зустрічі стають радісними подіями, як для них, так і для тих, кому вони подарували мирне, щасливе життя.
       Такі зустрічі стали традиційними у бібліотеці-філії № 10, у читальному залі якої в переддень 66-річчя Великої Перемоги зібралися ветерани мікрорайону № 1. Спогади, поезія, пісні воєнних років повернули їх у бойову юність, адже ніхто не може знати більше про біль і страхіття війни, ніж люди, що її пережили.
      Слова вдячності і привітання на адресу ветеранів прозвучали від депутата міської ради Ореховського О.П., який разом з ветеранами розділив радість найвеличнішого свята.
      Фото на згадку – так і закінчилась зустріч учасників Великої Вітчизняної війни. Та ми повинні пам’ятати, доки існуватиме рід, існуватиме і пам’ять, бо без неї немає майбутнього.


                                                                                  

                                                                 Ганна Нагорна, зав. філією № 10

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше