• Поетка Божою милістю

Поетка Божою милістю Поетка Божою милістю Поетка Божою милістю

З нагоди річниці від дня народження видатної української письменниці Ганни Чубач працівники Центральної бібліотеки для дорослих провели для членкинь клубу «Вікторія» поетичну веселку «Журавка з подільського краю».

Бібліотекарки розповіли про життєвий і творчий шлях Ганни Чубач, творчість якої занесено до світової скарбниці «Література XXІ століття». Вони наголосили, що поетка є авторкою майже 60 книжок для дорослих і дітей, на її вірші написано понад 300 ліричних пісень.

Співучі поезії мисткині про Україну, любов до рідного краю, краєвиди природи, кохання, щирість, мудрість, доброту прочитали фахівці книгозбірні Людмила Чупак і Леся Шимоня та членкині «Вікторії» Валентина Бадзюх і Лариса Вікуліна.

Завершився захід прослуховуванням аудіозапису пісні «Хустка тернова» на слова і музику Ганни Чубач.

Людмила Чупак.