• Теплі серця

Теплі серця Теплі серця Теплі серця

З настанням холодів українські захисники найбільш потребують теплих речей, які будуть зігрівати, нагадувати про рідних й близьких та далеку домівку.

Аби відправити часточку тепла воякам, небайдужі читачі книгозбірні №4, члени клубів «Зарічани» і «Любисток», що працюють при бібліотеці, долучилися до благодійної акції «Теплі серця», яку організували фахівці філії.

Теплий одяг, взуття, шкарпетки, консервовані овочі й фрукти, солодощі та речі першої необхідності були передані бійцям через волонтерів ГО «Фундація вільних волонтерів».

Читачі та працівники бібліотеки-філії №4 не вперше беруть участь у благодійних акціях, скерованих на допомогу Збройним Силам. Адже захист України – це спільна справа, і кожен українець наближає перемогу так, як може.

Світлана Линник.