• Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей

  Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей Майстер-клас з іконопису в бібліотеці-філії №1 для дітей

  У бібліотеці-філії №1 для дітей кілька днів поспіль відбувалися майстер-класи з іконопису на склі за галицькими традиціями, із написання ікони Миколи Чудотворця від майстрині Олени Яросевич.

  Пані Олена наголосила, що малярство на склі – це дуже цікава техніка, вона відрізняється від малюнку на дереві, на папері, адже це є техніка навпаки. Малювати ікони можуть як дорослі, так і діти. Кожен малює свою ікону. Ніхто не наполягає на жодних канонах, бо це дійство зараз швидше терапевтичне, ніж канонічне.

  У тихій та приємній атмосфері, з молитвою в душі, відбувалось це мирне та натхненне дійство.

  «Насамперед ми наносимо контур на скло, а тоді поетапно малюємо ікону, замальовуємо дрібні деталі, потім ідемо до великого фону», − каже художниця, розповідаючи при цьомулегенди про улюбленого Святого Миколу Чудотворця.

  Кілька годин із пензликом у руках, з любов’ю та світлом у серці створювалися ікони дітьми та дорослими.

  Навчитися малювати ікони на склі, спробувати себе в чомусь новому,прийшла мама Лілія Прокопенко з сином Мирославом і донькою Міланкою, відома поетеса-краянка Тетяна Строкач і засновниця літературно-музичного фестивалю «Моє ім’я – Україна» Ольга Озерян. Усі були приємно вражені результатом своїх творінь і висловили щиру подяку майстрині Олені за чудово та корисно проведений час, бо малювання заспокоїло і допомогло перезавантажитись, відволікло від обтяжливих думок.

  Створені ікони будуть передані воїнам-захисникам та оберігатимуть їх на полі бою.

   

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше