• Як не стати жертвою шахраїв

Як не стати жертвою шахраїв Як не стати жертвою шахраїв Як не стати жертвою шахраїв

Шахраї в наш час вигадливі. Вони створюють безліч нових схем та користуються вже відомими. Як не стати жертвою шахраїв? – про це дізналися члени клубів «Зарічани» та «Любисток» від працівників патрульної поліції Білої Церкви, які були запрошені до бібліотеки-філії №4 на правовий лікбез.

Для того, щоб присутні стали менш довірливими та вберегли гаманці від шахраїв, сержант поліції, інспектор групи зв’язків з громадськістю Вікторія Цвіркун та капрал поліції Анна Москалець розповіли про найпопулярніші схеми аферистів, які використовують психологічні техніки та прийоми для маніпуляцій.

Поліцейські порадили ретельно перевіряти інформацію, яку отримуєш, не панікувати, не поспішати виконувати вказівки незнайомих людей, не перераховувати кошти на чужі карткові рахунки та не впускати незнайомців до помешкань.

Під час бесіди присутні розповідали про випадки шахрайства, з якими вони стикалися впродовж життя.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодилися з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Учасники заходу подякували працівникам патрульної поліції за подаровані буклети та цікаву і корисну зустріч.

Олена Буяненко.