• Героям України вічна слава

         10 травня в дитячій бібліотеці № 1 відбулося чергове засідання клубу “Джерельце”. Цього разу до юних краєзнавців завітала учасниця Великої Вітчизняної війни М.П.Жукова, автор книги “Невгасимий вогонь пам`яті”. Марія Павлівна поділилася своїми спогадами про страшні події війни, які пронеслися над Україною.
         Діти уважно слухали розповідь гості, як війна торкнулась її особистого життя, про нелегкі повоєнні роки. Марія Павлівна учасник Великої Вітчизняної війни, весь свій педагогічний талант, досвід віддає вихованню у дітей любові до Батьківщини, шани до тих, хто зберіг мир на землі.
        Свідченням її великої роботи є книга – звернення до всіх , хто не знав війни, щоб пам`ятали, якою ціною завойовано їх життя.
        За змістовну і цікаву бесіду  подякували уважні слухачі і подарували квіти, побажали міцного здоров`я, довгих років життя. “Лёгкий школьный вальс” у виконанні бібліотекаря Лариси Кузьмінської нагадав пані Жуковій роки її юності.
        Марія Павлівна закликала учасників любити свою рідну землю так, як люблять  її герої і робити все, щоб Україна міцніла і процвітала.
                                  

  Олена Крищенко, провідний бібліотекар ф.№1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше