• Місія: творити добро

Місія: творити добро Місія: творити добро Місія: творити добро Місія: творити добро Місія: творити добро

5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Міжнародного дня інвалідів у Центральній міській бібліотеці для дорослих відбулася зустріч жінок МГО «Вікторія» з благодійницею Ольгою Озерян. З перших місяців війни Ольга Леонідівна займається волонтерською роботою, саме вона започаткувалалітературно-музичний фестиваль «Моє ім’я – Україна» серед дітей-переселенців. Три етапи фестивалю вже відбулися: до Дня Державності України, Дня Незалежності і Дня міста.

До книгозбірні завітали родини вимушено переміщених осіб. Анастасія Негріода з молодшою сестричкою Даринкою – переселенці з м. Костянтинівка Донецької області прочитали поезії про Україну. Сестрички Полінка і Злата Неженець з Луганщини подарували присутнім улюблені вірші українських поетів.

Діти, з великою любов’ю вимовляючи слова «Україна», «мир», «рідний дім», «наші захисники», до сліз розчулили слухачів.

За значну роботу з популяризації української мови серед дітей-переселенців і плідну співпрацю з бібліотеками міста Ользі Озерян були вручені подяки від МГО «Вікторія» і Білоцерківської ЦБС ім. П. Красножона.

Людмила Чупак, зав. відділом обслуговування ЦБ.