• «Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо»

«Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо» «Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо» «Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо»

У листопаді українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Мільйони українців стали жертвами геноциду сталінської влади.

Ми закарбували в серці долю кожного українця, якого знищували і знищують зараз за те, що він українець. Пам’ятаємо...

Ми зробимо все, щоб припинити геноцид українського народу силами нашого покоління, разом, допомагаючи і підтримуючи один одного, щоб наші діти мали вільне українське майбутнє.

Єднаємося.

Ми запалюємо свічу пам'яті і, воюючи, працюючи попри всі труднощі, допомагаючи військовим на фронті і нужденним в тилу, продовжимо нашу боротьбу проти окупантів.

Переможемо!

З нагоди сумної дати в бібліотеці-філії с. Глибочка була проведена бесіда біля виставки-реквієм «На колінах стою, сповідаю скорботу сумну» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933років.

Також читачі разом із бібліотекаркою взяли участь у мітингу вшанування пам'яті жертв Голодомору та покладанні квітів, колосків і лампадок до пам'ятних знаків громади до 90-ї річниці жертв геноциду.

Алла Франчук.