• Біль душі і пам’ять серця

Біль душі і пам’ять серця Біль душі і пам’ять серця

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

З нагоди вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу, в бібліотеці-філії №4 відбувся екскурс в історію «Біль душі і пам’ять серця».

Завідувачка Світлана Линник згадала про загибель мільйонів безневинних людей, про трагізм, який ховається під словом «голодомор».

В книгозбірні розгорнуто книжкову виставку «Голодомор – невиплакані сльози України», на якій представлені документальні книги, спогади свідків тих жахливих подій та художньо-документальні видання. Найбільше зацікавлення користувачів викликали видання краєзнавчого характеру, в яких йдеться про події 1932-1933 років, що відбувалися на Київщині та в Білоцерківському районі зокрема.

Презентуючи книжкові видання, працівники книгозбірні вкотре нагадали, що треба свято берегти пам’ять про ті страшні події, усвідомлювати трагізм долі рідного народу.

Олена Буяненко.