• Події, що змінили долю України

Події, що змінили долю України Події, що змінили долю України

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, утверджуючи ідеали свободи і демократії.

До Дня Гідності і Свободи в бібліотеці-філії смт Терезине проведено історико-патріотичний екскурс «Нескорена нація».

Учасники заходу згадали доленосні події зими 2014 року, коли відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості та єднання суспільства.

Україна заплатила за свій європейський вибір високу ціну на Майдані і продовжує платити сьогодні, боронячи право вільно й гідно жити на власнійземлі.

Присутні переглянули відео документальної хроніки подій, ознайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Події, що змінили долю України» та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні кожен наш день боронять і творять вільні люди. Не забуваймо тих, хто відстоював нашу свободу протягом століть і шануймо тих, хто відстоює її зараз. Слава Україні! Слава Героям!

«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій» Й.В.Гете.

Олена Бойкова.