• Вони першими стали за гідність, за волю

Вони першими стали за гідність, за волю Вони першими стали за гідність, за волю Вони першими стали за гідність, за волю

21 листопада ми вшановуємо усіх тих, хто віддав своє життя на Майдані, сказавши «ні» злу, «ні» насиллю, «ні» неправді, «ні» корупції, і таким чином започаткувавши нову сторінку історії національно-визвольних змагань українського народу.

Про події Революції Гідності розповіла бібліотекарка Олена Буяненко під час години пам’яті «Вони першими стали за гідність, за волю», яка відбулася у бібліотеці-філії №4 для членів клубу «Зарічани».

В глибокій скорботі було згадано тих, хто загинув за волю Українита тих, хто зараз ціною свого життям виборює її мир і спокій, всіх героїв, що полягли під час Революції Гідності та російської агресії.

Увазі присутніх була представлена виставка книг сучасних авторів, на сторінках яких закарбовано цей надзвичайно важливий період історії України.Такі заходи допомагають згадати й побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.

Ірина Тупчій.