• Шахрайству − ні!

Шахрайству − ні! Шахрайству − ні! Шахрайству − ні!

«Шахрайству − ні!» − тема чергового засідання жіночого клубу «Вікторія», що працює при центральній бібліотеці для дорослих.

На зустріч була запрошена інспекторка зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції Білої Церкви Анна Москаленко.

Інспекторка повідомила, що в місті активізуалися шахраї, які представляючись працівниками банків, комунальних служб, пенсійного фонду виманюють гроші у довірливих громадян.

Пані Анна також розповіла, що останнім часом почастішали пограбування квартир, вуличні крадіжки мобільних телефонів, гаманців та цінних речей у містян, особливо у темну пору доби.

Поліціянтка застерегла учасниць заходу від контактів з незнайомими особами, закликала бути пильними, обачними, не довіряти підозрілим особам, не повідомляти особисті дані, номери платіжних карток, тощо.

Членкині «Вікторії» в свою чергу розповіли про випадки шахрайства, з якими вони стикалися впродовж життя.

Людмила Чупак.