• Цікавий світ періодичних видань

  Цікавий світ періодичних видань Цікавий світ періодичних видань Цікавий світ періодичних видань

  Крокуючи в ногу з часом, із кожним роком періодичні видання удосконалюються, розвиваються, стають яскравішими та цікавішими. Вони інформують про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідають про успіхи, друкують роздуми про високодуховне та не забувають про буденне, повертають читачів спогадами у минуле і мріють про майбутнє.

  18 листопада у бібліотеці-філії №4 відбувся День періодики «Цікавий світ газет і журналів», під час проведення якого на користувачів чекали справжні розсипи періодичних видань для всіх вікових категорій і на всі смаки.

  Члени клубу «Любисток» завітали на мозаїку періодичних видань «Пориньмо у світ газет і журналів». Під час заходу бібліотекарка Ірина Тупчій зауважила, що читання журналів і газет розширює кругозір людини, робить її дозвілля цікавим і корисним, формує позитивне світосприйняття. Присутні з цікавістю перегортали сторінки з журналів та газет, зачитували публікації з улюблених рубрик.

  А малеча, яка завітала до книгозбірні, мала можливість ознайомитись із журнальними новинками такими як: «В гостях у казки», «Колобочок», «Розумашки», «Пізнайко», «Яблунька». Із сучасних дитячих журналів можна дізнатись багато цікавого та пізнавального. А також – почитати різноманітні розповіді, виконувати цікаві завдання, відгадувати загадки, чи навіть навчитися робити щось корисне власними руками.

   

  Світлана Линник.

   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше