• Поет великої душі

Поет великої душі Поет великої душі

Андрія Малишка називають «солов’їним серцем України» за його невмирущі пісні, що живуть у народі й сьогодні. Щирі й задушевні твори авторавходять до золотого фонду української літератури, як свідчення величі й краси мистецтва слова.

З нагоди 110-ї річниці від дня народження Андрія Малишка до бібліотеки-філії №4 на поетичну годину «Поет великої душі» завітали члени клубу «Любисток».

Бібліотекарка Олена Буяненко ознайомила присутніх зі сторінками життя та творчості поета, який любив Україну, любив свій народ і поділяв його радості й скорботи. Присутні переглянули документальний фільм «Поет могутнього таланту».

Поезії автора зачитали члени клубу Любов Татаркіна, Людмила Макаренко, Лідія Сіроткіна, Надія Філіцька та Людмила Нестеренко.

Ніжною блакитною стрічкою вплелася пісня Андрія Малишка в розмаїття пісень українського народу. Задушевно на заході прозвучали найвідоміші з них: «Пісня про рушник», «Київський вальс», «Пісня про вчительку».

Світлана Линник.