• Діти проти війни

Діти проти війни Діти проти війни

Сьогодні, як ніколи, всі українці об’єднані, бо мають одну мету – вигнати ворога зі своєї домівки, з рідної землі! Кожен долучається до цієї справді священної боротьби, у тому числі й маленькі українці. На жаль, в цей нелегкий час, діти дуже швидко стають дорослими.

Патріотичну годину «Діти проти війни» провели працівники бібліотеки-філії №6 з учнями 1-А класу БЗШ №23 (класовод Інна Ковтун).

Кульмінаційним моментом заходу була поетична стежина «Ні війні!», по якій «пройшли» першокласники. Саме поетичним словом Тетяни Строкач, Юлії Хандожинської, Надії Красоткіної, Марії Зубрій, учасники заходу закликали припинити війну, зупинити бойові дії, від яких страждають люди та бажали перемоги захисникам.

Маленьким читайликам було презентовано книгу «В дитячий світ прокралася війна», у якій розміщені твори про дитинство, обпалене війною та збірку поезій «Занадто рано стали ми дорослими». Малеча не хоче чути сирен тривоги, які сповіщають про ракетні удари і з нетерпінням чекає на повернення до мирного життя, яскравого сонця та синього спокійного неба, під яким завжди буде мир!

З вірою в найкраще дітлахи прочитали вірш Т.Строкач «Загадаю бажання» і я впевнена: воно неодмінно здійсниться.

Загадаю бажання, найдорожче у світі!
    Щоб настав мир в країні і не гинули діти,
    Щоб під небом блакитним колосилися ниви,
    Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.

Також читачі бібліотеки взяли участь у поетичному онлайн флешмобі «Діти проти війни».

Надія Гаврилова.