• Серце нації б’ється у слові!

  Серце нації б’ється у слові! Серце нації б’ється у слові! Серце нації б’ється у слові! Серце нації б’ється у слові!

  З метою поглиблення знання про мову як основу духовності, виховання любові і поваги до української мови як мови державної та материнської, в бібліотеці-філії №6 проведено цикл заходів з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

  Для читачів − учнів 4-Б класу БЗШ №23 (класовод Оксана Поліщук) працівники філії провели мовознавчий батл «Рідна мова й Україна – найдорожче, що в нас є!». Бібліотекарки познайомили присутніх з історію виникнення свята, розповіли легенду про походження української мови та цікаві факти про мови народів світу.Діти взяли участь у мовному колажі «Магія рідного слова» та мовознавчих перегонах «Багатогранна мова». Четвертокласники мали можливість поринути у багатющий світ краси української мови шляхом виконання різноманітних лінгвістичних завдань: «Словограй», «Загадки-шаради», «Загадки-жарти», «Прислівя-перевертні», «Дивосвіт запитань».

  Доповненням заходу став конкурс читців творів Лесі Українки, який підготували четвертокласники. Чотирнадцять конкурсантів боролись за звання кращого декламатора. Переможцями стали: Софія Лановенко за декламування вірша «Мамо, іде вже зима», Ірина Шкарапута («Хто вам сказав, що я слабка»), Вікторія Лабунська («Конвалія»), Славія Бреус («Вже сонечко в море сіда»). Всі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки, а переможці – призи від бібліотекарів.

  Спільно з гуртківцями студії декоративно-ужиткового мистецтва «Азалія» у книгозбірні було проведено мистецьку годину «Мова калинова».

  В читальній залі оформлена книжкова виставка «Там, де живе рідна мова, живе український народ», на якій представлені книги, в яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української.

  Людмила Романюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше