• Герої Небесної Сотні

Герої Небесної Сотні Герої Небесної Сотні

20 лютого у бібліотеці села Вільна Тарасівка відбулася година вшанування «Герої Небесної сотні». Вшанувати Небесну сотню зібрались і дорослі читачі інайменші відвідувачі бібліотеки.

Бібліотекарка нагадала про події тих трагічних днів, які назавжди змінили історію нашої країни. Їх назвали Небесною Сотнею, українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.

Бібліотекарка Лисак Раїса та жителька села Тетяна Морська зачитали присутнім патріотичні вірші: «Небесна сотня», «Коли приїду до Києва…», «Вірші про те, що відбулося» та інші.

Також пані Раїсою була презентована книга Андрія Кокотюхи «Вогняна зима», присвячена подіям на Майдані та простим українцям, які в ті дні там перебували.

Раїса Лисак.