• Наша область таки найкраща

  Наша область таки найкраща Наша область таки найкраща Наша область таки найкраща Наша область таки найкраща

  Любов до Батьківщини починається з любові до рідного краю, де вперше побачив світ, почув материнську колискову… Для багатьох з нас таким краєм є Київщина, яка в лютому місяці святкує свій славний 90-річний ювілей. Древній і вічно молодій, квітучій Київській землі був присвячений День інформації «Київщина: пам’ятки, імена, події», який пройшов у бібліотеці-філії №10.

  Для користувачів різних вікових категорій була оформлена книжкова виставка «Слава землі Київської», з матеріалами якої бібліотекарі знайомили під час індивідуальних та групових бесід. Особливу зацікавленість викликала книга «Літературні джерела Київщини», яка зовсім нещодавно надійшла до фондів бібліотеки.

  Дорослих користувачів ми запросили у віртуальну подорож «Київщина рідна – серце України» місцями, які увійшли до Списку історичних населених місць України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 року за №878. Сподобалась нашим читачам інформація про Переяслав, Богуслав, Ржищів, Вишгород… Розповіді про пам’ятні місця Київщини чергувалися з поетичними творами з книги «…Ота стежина в нашім краю» (Поети Київщини – рідному краю).

  Дізнатись більше цікавого, отримати нову інформацію про рідний край допомогла читачам − учням 5-Б класу БЗШ №5 (кл. керівник Л. Шубенко) інформина «А що ви знаєте про Київську область?», після якої п’ятикласники виявили бажання продовжити знайомство з історичними місцями та природними багатствами Київщини.

  З маленькими читайликами − учнями 3-В класу БЗШ №5 (вчитель Ю. Шульгіна) бібліотекарі провели голосні читання та обговорення казок «Батьківська порада», «Найдорожче в світі», «Дві матері» з книги «Казки Наддніпрянщини» (казки, записані в Київській області).

  В цей день бібліотечні фахівці познайомили читачів лише з невеликою частиною історії та культури рідного краю, тому на користувачів чекають нові зустрічі з оспіваною в піснях, рознесеною храмовою пам’яттю століть землею Київською.

  Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше