• День Небесної Сотні у Пилипчанській бібліотеці

  День Небесної Сотні у Пилипчанській бібліотеці День Небесної Сотні у Пилипчанській бібліотеці День Небесної Сотні у Пилипчанській бібліотеці

  19 лютого 2022 року в бібліотеці-філії села Пилипча відбулася патріотична година «Небесна сотня в пам’яті навіки!», присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  Бібліотекарка познайомила учасників заходу з короткими життєписами героїв Небесної Сотні,розкрила суть подвигу Небесної Сотні, наголосивши на історичному значенніРеволюції Гідності. Пані Людмила закликала присутніх пам’ятати про героїзм тих, хто в черговий раз виборював незалежність України та не забувати про українських воїнів, які протистоять російським окупантам на сході країни.

  З болем та гордістю учасники заходу згадали свого земляка Михайла Щербаня, який віддав найдорожче – власне життя, захищаючи рідну землю від ворога. За особисту мужність і героїзм,вірність військовій присязі Михайло Щербань нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня… посмертно.

  У книгозбірні була оформлена тематична поличка«Небесна сотня воїнів Майдану».

  Читачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали свої життя заради демократичного європейського майбутнього України у трагічні дні лютого 2014 року.

  Людмила Завируха.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше