• Душі, що у небо злетіли, ви залишитеся в наших серцях

Душі, що у небо злетіли, ви залишитеся в наших серцях Душі, що у небо злетіли, ви залишитеся в наших серцях Душі, що у небо злетіли, ви залишитеся в наших серцях

До річниці світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні 17 лютого фахівці книгозбірні №3 для читачів – учнів 9-10-х класів БЗІФН №1 провели годину патріотичного гарту «Душі, що у небо злетіли, ви залишитеся в наших серцях».

Бібліотекарі розповіли про історичні події тих років, про тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України. Прослухали неофіційний жалобний гімн «Гей, плине кача…».

Учасникам заходу була рекомендована для перегляду книжкова виставка «До Дня Героїв Небесної Сотні», на якій представлені твори сучасних українських авторів про події на Майдані, світлини Героїв Небесної Сотні, газетно-журнальні публікації. Під час заходу лунали патріотичні вірші.

Захід закінчився хвилиною мовчання. Пам’ятаємо…

Наталія Добровольська.