• Вернісаж періодичних видань

Вернісаж періодичних видань Вернісаж періодичних видань Вернісаж періодичних видань Вернісаж періодичних видань Вернісаж періодичних видань

До бібліотеки-філії №4 надходять періодичні видання для різних вікових категорій і на будь-який смак.

10 лютого в рамках Дня періодики для членів клубів «Зарічани» та «Любисток» у книгозбірні відбувся прес-огляд «Феєрія журнальних знахідок».

Бібліотекарка Ірина Тупчій звернула увагу на різноманітність видань, ознайомила присутніх з новими надходженнями та зробила огляд журналів, які користуються популярністю серед читачів.

Для вихованців групи «Ягідка» Білоцерківської гімназії – початкової школи №13 відбувся аукціон цікавих повідомлень «Подорожуємо з Колобочком».

Бібліотекарка Олена Буяненко повела малечу в захоплюючу мандрівку сторінками періодичного видання «Колобочок», звернула увагу на цікаві рубрики, за допомогою яких можна грати в ігри, виготовляти саморобки та розмальовувати. Під час заняття дітлахи залюбки виконували цікаві завдання, відгадували загадки.

Окрасою заходу став майстер-клас «Зайчик на свято» з журналу «Колобочок».

А наприкінці заходу малеча мала змогу переглянути яскраві та захоплюючі журнали.

Світлана Линник.