• Пам’ять живе у нащадках

Пам’ять живе у нащадках Пам’ять живе у нащадках

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З нагоди цієї сумної дати фахівці книгозбірні №3 для читачів − учнів 9-х, 10-х, 11-х класів БЗІНФ №1 підготували патріотичну свічу пам’яті «Пам’ять живе у нащадках».

Старшокласники, затамувавши подих, слухали розповідь про невинно убієнних, неоплаканих і невідспіваних жертв національної, етнічної, расової, релігійної належності, про жахи Аушвіцу, Бухенвальду, Собібору, Бабиного Яру.

Підлітків зацікавила інформація про життя євреїв Білої Церкви у роки Другої світової війни.

Школярам була представлена книжкова виставка та стендова презентація «Уроки Голокосту».

Чим далі від нас події цієї катастрофи, тим більше потрібно пам’ятати про загибель шести мільйонів євреїв, убитих лише за те, що були вони іншої віри… Вшановуючи пам’ять жертв геноциду, учасники заходу запалили свічу пам’яті.

Не можна забувати про ці страшні сторінки історії, бо проблеми антисемітизму, расової нетерпимості, нетолерантності залишаються актуальними й донині. Юне покоління потребує орієнтирів та дороговказів, які допоможуть краще зрозуміти історичні події минулого. Пам’ятаємо про це!

Тетяна Драбинко.