«Сота територіальна стрілецька дивізія (1923-1932)» – нове краєзнавче видання Олексія Стародуба

Починаючи з 90-х років XX ст. дослідники Білої Церкви значно урізноманітнили сферу своїх інтересів, постійно збагачуючи історіо­графію розвитку міста статтями та спеціальними монографіями.

Цей нарис присвячений ще одній військовій частині, яка була сформована на Білоцерківщині та майже десятиліття тут дислокува­лася. Мова йде про Соту територіальну стрілецьку дивізію. Перший етап її діяльності (1923-1932) майже не висвітлений в історіографії.

Спочатку передбачалося обмежитися написанням історії дивізії в рамках статті, але зібрані матеріали дали змогу викласти результати досліджень у книжному форматі.

Книга містить одинадцять розділів та має додаток. У «Додатку» представлено перелік начальницького складу управління та підрозділів дивізії, а також біографії тих, хто служив у ній. Наприкінці подано список використаних джерел.

Найближчим часом книга надійде до фондів бібліотек міста.